KernTEAM

Alle leden van het KernTeam kunt u bereiken via het secretariaat of op hun eigen mailadres.

Secretariaat – secretariaat@schepenstraat.info 
Voor algemene informatie en vragen

Anja Lübke  –  a.lubke@schepenstraat.info
Architect

Sander Hazevoet  –  s.hazevoet@schepenstraat.info
Architect

Frank Werner  –  f.werner@schepenstraat.info
Stedenbouwkundige

Liliane Geerling  –  l.geerling@schepenstraat.info
Stedenbouwkundige

Hendrik Meuwese  –  h.meuwese@schepenstraat.info
Ingenieur Watermanagement

Jorrit Vroon  –  j.vroon@schepenstraat.info
Zelfstandig ondernemer – meubelmaker

Gerard Teubner  –  g.teubner@schepenstraat.info
Zelfstandig ondernemer – De Digitale Klusjesman.nl